Gospodarstwo Rybackie PSTRĄG, Smażalnia 'Pod lasem'
Sygontka - zdjęcie 1 Sygontka - zdjęcie 2 Sygontka - zdjęcie 3 Sygontka - zdjęcie 4 Sygontka - zdjęcie 5 Sygontka - zdjęcie 6

Rezerwacja i regulamin noclegów

Rezerwacja:

 • telefoniczna: 604 38 11 63
 • e-mail: biuro@pstrag-grzesiak.pl

W celu złożenia rezerwacji należy:

 • podać nazwisko na jakie będzie zarezerwowany pokój,
 • podać ile osób będzie zamieszkiwało w pokoju,
 • podać datę przyjazdu i wyjazdu.

Aby rezerwacja była ważna ,należy w terminie 3 dni przesłać zadatek w wysokości minimum 30 % na konto bankowe w BGŻ o/Częstochowa o numerze: 81 2030 0045 1110 0000 0190 6540. Pozostała część należności za pobyt płatna gotówką. Nie realizujemy płatności kartą. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15 a kończy o godz. 12 dnia następnego.

Dzieci do lat 2 nie wymagające oddzielnego łóżka – gratis! Dostawki, pobyt zwierząt domowych do ustalenia.

Regulamin pobytu

 1. Ze względów przeciwpożarowych na terenie całej posesji obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych, ognisk i grillowania, używania otwartego ognia – świece w pokojach są elementem dekoracyjnym. (Zakaz nie dotyczy specjalnie wyznaczonych miejsc!)
 2. Pokoje wynajmowane są na potrzeby turystów na doby.
 3. Na potrzeby wynajmu doba rozpoczyna się o godz.15.00 a kończy o godz. 12.00 dnia następnego.
 4. Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji , którą Gość otrzymuje : e-mailem lub telefonicznie po dokonaniu wpłaty zadatku w wysokości 30% wartości całego zamówienia. Pozostałą kwotę Gość wpłaca w dniu przyjazdu.
 5. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez turystę.
 6. W godzinach 22.00-07.00 w pokojach należy zachować ciszę.
 7. W trakcie pobytu Gość samodzielnie dba o porządek w pokoju.
 8. Trzymanie zwierząt w pokoju bez uzgodnienia jest zabronione.
 9. Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia pokoju i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub osób, za które odpowiada (np. dzieci).
 10. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości.
 11. Zabrania się używania urządzeń elektrycznych, gazowych nie będących na wyposażeniu.
 12. Gość otrzymuję do swojej dyspozycji komplet kluczy, które zobowiązany jest zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zagubienie lub zniszczenie kluczy nakłada na niego obowiązek zapłaty w wysokości 50,00 zł.
 13. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie gospodarz ma prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
 14. Gospodarze służą wyjaśnieniami i radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu, prosząc szanownych Gości o jego przestrzeganie.


Aktualności

Spacer wirtualny


Spacer wirtualny - restauracja rybna w Sygontce

Śląskie Smaki

Rączka gotuje - w restauracji rybnej w Sygontce
Oglądaj film: Rączka gotuje w Sygontce